KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17453456
nr 1745 3456
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålning, Stockholms slott. Signerad. Olja på duk, oramad, 50x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 december 2025
kl 20:27:15
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler